1. דף הבית
  2. אודות

אודות

חברת גלח"א היא אחת מהיצרניות, היבואניות והמשווקות המובילות בארץ של גלגלים למגוון רחב של שימושים: גלגלים לתעשייה כבדה, גלגלים לעגלות, גלגלים לחדרים נקיים, גלגלים לתעשיית המזון, חקלאות, ציוד ומכשור, שערים חשמליים, בתי חולים, מלונות ושימושים רבים נוספים. הגלגלים מתאפיינים במפרטים טכניים מתקדמים, ומאפשרים התאמה אישית של המוצרים לדרישות הלקוח.


החברה משווקת גלגלים מתוך מלאי או בהזמנה מיוחדת. החברה מייבאת גלגלים מתוצרת החברות המובילות בעולם: איטליה, גרמניה, אמריקה ועוד. לחברה לקוחות ממגזרים רבים ומגוונים: משרד הביטחון, התעשייה הצבאית, התעשייה האווירית, רשות שדות התעופה, חברת החשמל, מכון ויצמן, רשות הדואר, בתי חולים, בתי מלון, רשתות שיווק, רשויות מקומיות ועוד.


גלח"א, חברת הגלגלים בעלת ניסיון של למעלה מ-60 שנים, צוות של אנשי מקצוע שאוהבים את מה שהם עושים, תמהיל המוצרים הגדול ביותר בשוק, פתרונות מותאמים אישית ואחריות שביעות רצון.


אצלנו בגלח"א דואגים להיות מעודכנים בצרכי השוק תוך שימוש בטכנולוגיה ברמה גבוהה ביותר, כדי לספק כל סוג של גלגלים ליישומים המגוונים ביותר ולכן מוצרנו זכו למוניטין של אמינות ומוכרים עבור ביצועים בעבודה.


כל העוצמות האלה, שטיפחו קשרים עם לקוחות לטווח ארוך, תועלת הדדית, הן תוצאה ישירה שלנו למחויבות ומצוינות.


אנו ספק מורשה  של משרד הבטחון. ספק מס' 83414232


בין לקוחותינו

לוגו חברת חשמל
לוגו חברת שטראוס
לוגו משרד הביטחון
logo בניית אתרים