1. דף הבית
  2. קטלוג
  3. גלגלי וולקולן

גלגלי וולקולן

לוגו של חברת וולקולן
מספר המוצרים בסל : 0

וולקולן  פותח לראשונה לפני למעלה מ-50 שנה ונמכר תחת רישיון.

התכונות המכניות של Vulkollan® הופכות אותו לחומר הדריכה המועדף עבור גלגלים תעשייתיים וגלילים תעשייתיים המשמשים לעומס גבוה ויישומים כבדים.

יכולת נשיאת העומס הגבוהה במיוחד של גלגלי וולקולן מאפשרת למלגזות מודרניות, מסועים ומכונות מהירות אחרות לפעול באופן עקבי ביעילות מירבית.

חברתנו הינה הנציגה הרשמית בישראל של חברת וולקופרין (VULKOPRIN)  הבלגית אשר הינה אחד מיצרני הגלגלים והגלילים המובילים בעולם  מחומר Vulkollan®.

לחברה בסיס לקוחות עולמי בתעשיות טיפול בחומרים, מכונות ,גלגלי הנעה, מפעלי זכוכית, מלגזות, AGV, פארקי שעשועים, רכבות הרים ועוד.

איכות לנסיבות קיצוניות

פתרונות הגלגלים שוולקופרין מייצרת מסוגלים לעמוד בעומסים ובטמפרטורות קיצוניות, במהירויות גבוהות, בלאי ועיוות. בעשורים האחרונים, גלגלי וולקולן הפכו לגלגלים וגלילים בעלי ביצועים גבוהים.

מוצרים על פי דרישה אישית

וולקופרין מתרגמת את הרעיונות והסקיצות הבסיסיות של דרישת הלקוח לשולחן בשרטוט CAD, וכתוצאה מכך נוצר אב טיפוס או מוצר מוגמר העונה על דרישות הלקוח. החברה משתמשת במגוון רחב של שיטות כדי להציע את הפתרונות הטובים ביותר האפשריים והחסכוניים. כל המוצרים מעוצבים בתלת מימד ונתונים להדמיית FEM על מנת לייעל מידות, שימוש בחומרים וביצועים. 


גלילי וולקולן צבע כתום ושחור
3 גלגלי וולקולן בגדלים שונים
שלושה גלגלי וולקולן שחור כתום ולבן
גלגלי וולקולן במגוון צבעים
logo בניית אתרים